آموزشگاه تعمیرات موبایل در تبریز

در این روزهای که بیماری کرونا  بسیاری را تحت تاثیر قرار داده است آموزشگاه تعمیرات موبایل در تبریز با ضبط و تهیه فیلم ها و ویدیوهای آموزشی  توانسته است ارتباط خود را با کار آموزان   حفظ نماید.

بعد از شیوع بیماری کرونا بر اساس تصمیم سازمان فنی و حرفه ای آموزشگاههای مطرح  که میزبان کار آموزان زیادی در رشته های مختلف بودند  کلاسهای خود را تعطیل نمودند  بر این اساس آموزشگاه تعمیرات موبایل  اگرچه از ۱۵ اسفند اقدام به تعطیلی  دوره های آموزشی خود نمود ولی با اینحال  با  تهیه ویدیو های آموزشی قرار دادن آنها در سایتها و همچنین شبکه های اجتماعی آموزشگاه توانست ارتباط عمیق خود را با کار آموزانش حفظ نماید.

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

#ما_کرونا_را_شکست_میدهیم

 آموزش تعمیرات موبایل  در مرکز مهارت آموزی علم و دانش  که یکی از  بزرگترین و مجهزترین مراکز و کارگاههای آموزشی منطقه شمالغرب کشور  در رشته های فنی و مهارتی  می باشد  بصورت کاملا تضمینی زیر نظر اساتید برجسته و با تجربه آموزش تعمیرات موبایل در این شهر برگزار میگردد.علم و دانش در تبریز  با آموزش  کاملا عملی و بازار کار محور در خدمت علاقمندان می باشد . دوره کلا ۳۰ جلسه دو ساعته می باشد که ۱۰ جلسه آن آموزش نرم افزاری و ۲۰ جلسه آن آموزش سخت افزاری می باشد. 

تمامی مطالب و تصاویر منتشر شده در این وبسایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران دارای کپی رایت بوده و انتشار آنها در وبسایتهای دیگر بدون اجازه کتبی مجاز نمی باشد