آموزش تعمیرات گوشی در تبریز

آموزش تعمیرات گوشی در تبریز

دوره های آموزش تعمیرات گوشی تلفن همراه  در تبریز در مرکز مهارت آموزی این شهر  و زیر نظر اساتید  و برجستگان آموزش تعمیرات موبایل در تبریز  بصورت کاملا عملی  ارائه میگردد .

آنچه که مسلم است دوره های تعمیرات موبایل می بایست همراه با کار عملی و کار برروی گوشی  ارائه شود.

متاسفانه بسیاری از آموزشگاههای فنی و حرفه ای در انجام این  عمل و درک این مسولیت بشدت دچار توهم می باشند . تا جاییکه  کار آموز بعد از اتمام دوره حتی نمی تواند  یک سوکت شارز را  حتی تعویض کند بهمین خاطر  مرکز مهارت آموزی تبریز با درک این کاستی ها  در مراکز آموزشی خود توانسته است استاندارد بروز در زمینه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری ارائه دهد.

علاقمندان میتوانند با شماره های 09148741201 و 33250324  تماس بگیرند

ما به خوبی میدانیم  که شما در جستجوی  کدامین عبارت وارد سایت ما شده اید  شما به دنبال آموزش تعمیرات موبایل در تبریز هستید شما به دنبال آموزشگاهی هستید که بخوبی بتواند به نیازهای  شما پاسخ دهد . در مدت آموزش  به صورت کاملا بازار کار  محورد در کنار کار آموز باشد  و بعد از اتمام دوره  بتواند در زمینه پشتیبانی فنی و علمی کار آموزان خود را یاری  نماید.

ما میدانیم که شما از آموزشگاههای فنی و حرفه ای احیانا داستانهایی را شنیده اید  از جمله اینکه ما  شنیده ایم که عده ای میگویند در این آموزشگاهها  آموزش بصورت عملی نیست و فقط تئوری است. ماشنیده ایم که میگوینددر این آموزشگاهها از استاتید  خوب استفاده نمیشود و نیز ما شنیده ایم که میگویند در این آموزشگاهها گوشی برای تعمیر وجود ندارد.

هنچنین ما میدانیم که شما از برخی تعمیرکاران و تعمییر گاههای شهر تبریز هم دل خوشی ندارید  مثلا شنیده ایم که  میگویند آنها برای آموزش پولهای کلانی میگیرند و نیز شنیده ایم که تعمیرگاهها همه چیز را یاد نمیدهند  و یا اینکه بیشتر ساعات کلاس صرف امور حاشیه ای میشود . ما بخوبی از این داستانها اطلاع داریم.اما…….

آموزش تعمیرات موبایل  در مجتمع آموزشی سپیدار که یکی از با سابقه ترین و مجهز ترین مراکز آموزشی شمال غرب کشور در رشته های فنی و مهارتی می باشد با نظارت و آموزش بهترین و باتجربه ترین اساتید شهر برگزار می شود.

در مجتمع آموزشی سپیدار آموزش به صورت کاملاً عملی و تخصصی می باشد به طوری که کارآموزان عزیز پس از اتمام دوره معرفی بازار کار می‌شوند.

دوره در طول ۳۰ جلسه برگزار می‌شود که ۲۰ جلسه آن به صورت آموزش سخت افزار موبایل و ۱۰ جلسه آن آموزش نرم افزار موبایل می باشد.

در جلسات گوشی و برد و کارگاه در اختیار کار آموزان قرار می گیرد و در پایان دوره کارآموزان می توانند مدرک سازمان فنی و حرفه ای که دارای کد بین المللی است را دریافت کنند.

دوستان عزیز این مرکز با ۱۷ سال سابقه آموزشی در زمینه های مختلف فنی در حال فعالیت می باشد که در سال ۹۸ مفتخر است که با آموزش بیش از 500 کارآموز در حرفه ای تعمیرات موبایل جزو اولین های شهر تبریز  و شمالغرب کشور باشد.آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

آموزش تعمیرات گوشی در تبریز

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *