آموزش دوربین مدار بسته در تبریز

دوره تخصصی آموزش دوربین مدار بسته در تبریز   در مرکز تخصصی  و آموزشی امین آبادی برگزار میگردد . این دوره با محوریت بازار کار  و اشتغال  در ۲۰ جلسه یک و نیم ساعته  برگزار و بعد از اتمام دوره  به کار اموزان مدرک رسمی و بین المللی فنی و حرفه ای  ارائه میگردد.

در این دوره شما با  نصب و راه اندازی دوربینهای مدار بسته بصورت کاملا عملی اشنا میشوید  و خودتان نیز در طول دوره  در چندین   فعالیت نصب مشارکت می نمایید.

جهت  تماس با اقای امین آبادی میتوانید با شماره ۰۹۱۴۸۷۴۱۲۰۱   ارتباط برقرار فرمایید و در زمینه  سرفصلها و نیز  کیفیت کار با ایشان صحبت کنید در ضمن اگر مشکل و مسئله ای در این زیمنه دارید میتوانید با ایشان  در میان بگیذارید.

اموزش دوربین مداربسته تبریز
اموزش دوربین مداربسته تبریز
اموزش دوربین مداربسته تبریز
تبریز-خیابان امام خمینی-نرسیده به چهارراه ابرسان -جنب بانک کشاورزی -آموزشگاه امین آبادی

سرفصلهای آموزش نصب دوربین مدار بسته در تبریز

– آشنایی با انواع دوربین‌های AHD و IP

– آشنایی با انواع برندهای دوربین و DVR

– آشنایی با DVR و NVR

– آشنایی با مفاهیم شبکه

– آشنایی با انتقال تصویر بی‌سیم

– آشنایی با انواع انواع سنسورهای امنیتی و سامانه‌های دزدگیر

– مرور کلی بر تنظیمات حرفه‌ای تجهیزات امنیتی

– آشنایی با نصب انواع دزدگیر خانگی و تجاری

– آشنایی با سیستم‌های امنیتی و ارتباط بین شعب

– قیمت‌گذاری نصب تجهیزات امنیتی

آموزشگاه دوربین مداربسته در تبریز

هزینه اموزش دوربین مداربسته تبریز

شهریه دوره اموزش دوربین مدار بسته در تبریز بسته به ابلاغیه های سازمان فنی و حرفه ای  دارد جهت اطلاع از شهریه دوره اموزشی میتوانید با  شماره ۳۳۲۵۰۳۲۴ تماس بگیرید .

آموزشگاه دوربین مداربسته در تبریز

این دوره آموزشی که در اموزشگاههای  بسیاری در جهان برگزار میگردد و در  ایران و شهر تبریز نیز این دوره طرفدارانی دارد  از دوره های آینده دار و پولساز است که در صورت شرکت و ثبت نام در آن می توانید با استفاده از امکانات و نیز اسا تید برجسته   در مدت زمان کوتاهی با نحوه نصب دوربین مدار بسته و راه اندازی آن آشنا شوید. در دوره دوربین مدار بسته شما با انواع دوربین مدار بسته، کاربردهای آنها، نحوه نصب و جانمایی، تنظیمات مربوط به ضبط تصویر، زمان، انتقال تصویر و غیره آشنا می شوید. نحوه ورود به بازار کار نصب دوربین مدار بسته و شیوه درآمدزایی از آن موضوع دیگری است که دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته با آن آشنا خواهید شد. با توجه به پایین بودن سرمایه مورد نیاز برای ورود به این شغل، در صورت ثبت نام در دوره آموزش نصب دوربین مداربسته فنی حرفه ای می توانید در مدت زمان کوتاه به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

تمام حقوق این سایت متعلق عبدالله امین آبادی می باشد . طراحی شده توسط امین آکادمی

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید