هزینه آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

هزینه آموزش تعمیرات موبایل در تبریز از جمله سوالات پر تکرار  علاقمندان به آموزش تعمیرات موبایل در تبریز است.سالهاست که در زمینه آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز فعالیت میکنیم  و در این میان یکی از آموزشگاههای موفق در زمینه  آموزش سخت افزار و نرم افزار موبایل می باشیم که  سازمان فنی و حرفه ای  آموزشگاه علم و دانش  را به عنوان یکی از آموزشگاههای نمونه کشوری در رشته تعمیرات موبایل معرفی کرده است .

در زمینه قیمت گذاری دوره های آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز البته  آموزشگاههای مختلف روند مختلفی را در پیش گرفته اند . بر اساس قوانین سازمان فنی و حرفه ای شهریه دوره آموزش سخت افزاری موبایل بر اساس ساعات استاندارد تعیین میگردد بدینگونه که با توجه  به ۱۳۰ ساعت استاندارد آموزشی شهریه ای در حدود یک میلیون و دویست هزار تومان برای  آموزش سخت افزار  و با اندکی تفاوت برای نرم افزار در نظر میگیرند.

بسیار ی از آموزشگاهها از این شهریه پیروی نمیکنند  و علت آن سنگین بودن شهریه برای کار آموزان است . آموزشگاه علم و دانش به عنوان یکی از پر مراجعه ترین آموزشگاهها در زمینه تعمیرات موبایل شهریه  آموزشی خود را  برای کلاسهای سخت افزار و نرم افزار  مجموعا یک میلیون تومان قرار داده که البته این شهریه در مناسبتها ی مختلف با تخفیف ها ی گوناگون مواجه میشود.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل در تبریز  در آموزشگاههای مختلف  با نوساناتی همراه است کارشناسان آموزشی معتقدند که  هزینه ها نباید بگونه ای باشند که  کار آموز نخواهد یا نتواند  در دوره شرکت کند و از طرف دیگر این هزینه ها نباید بگونه ای باشند که  از کیفیت آموزش کاسته شود.علم و دانش

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

البته برای دوره های خصوصی  و نیمه خصوصی آموزشگاه های مختلف هزینه های متفاوتی را ارائه میدهند  که صد البته این هزینه ها با واقعیات  فاصله زیادی دارند . 

مثلا آموزشگاهی برای دوره  خصوصی موبایل مبلغی در حدود ده میلیون تومان  قیمت گذاری کرده است که صد البته در زمان آموزش و کیفیت آموزش تفاوت چندانی با  آموزشهای عمومی ندارند. 

تمامی مطالب و تصاویر منتشر شده در این وبسایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران دارای کپی رایت بوده و انتشار آنها در وبسایتهای دیگر بدون اجازه کتبی مجاز نمی باشد