آموزش طراحی لباس در تبریز

آموزش طراحی لباس در تبریز

دوره اموزش طراحی لباس در تبریز  یکی از دوره های پرطرفدار اموزشی در این شهر می باشد که علاقمندان زیادی را خصوصا  در بین بانوان فرهیخته این منطقه به خود جذب کرده است.

آینده شغلی این رشته پر در امد  انچنان اغوا کننده است که علاقمندان  بی هیچ معطلی   به سراغ  مرکزی معتبر  جهت اموزش رشته های مرتبط با طراحی لباس  در شهر تبریز  می روند و دوره اموزشی خود را شروع میکنند.

آموزش طراحی لباس در تبریز

در طول تاریخ لباس هر فرد نشانگر قومیت، اعتقادات، فرهنگ و شخصیت بوده و ارز هر فرد را در وهله با لباس او می سنجیدند. فا رغ التحصیلان این رشته در جامعه امروزی جایگاه بسیار خوبی دارد، زیرا این افراد به حفظ فرهنگ و ملیت کمک می کنند و همیشه در تلاش هستند تا کاربردی ترین و بهترین لباس ها را تولید کنند.

یک  کار آموز علاقمند  به طراحی لباس  در طول دوران تحصیل خود با انواع طرح لباس برای افراد مختلف، محیط های مختلف آشنا می شوند.

بازار کار رشته طراحی لباس در تبریز

البته ایران در این زمینه هنوز پیشرفت زیادی نکرده است، اما بازار کار برای فارغ التحصیلان این رشته در ایران هم خوب است. این فارغ التحصیلان میتواند در مزون ها، شرکت های تولید پوشاک، دانشگاه ها، آموزشگاهای آزاد مشغول به کار شوند.

در حال حاظر به دلیل گران بودن لباس های خارجی و نداشتن قدرت خرید آن لباسها، ترجیح می دهند که طرح لباس را به مزون ها بساپرند تا برای آنها بدوزندو به همین دلیل فارغ التحصیلان این رشته در صورت داشتن سرمایه اولیه برای هزینه محیط کاری، حقوق نیروها، خرید تجهیزات می توانند برای خودشان مزون راه اندازی کنند و درآمد های بالا داشته باشند.

درآمد وحقوق افراد شاغل در این زمینه مانند هر شغل دیگری به یکسری عوامل مانند محیط کار، توافق با کارفرما، سابقه کاری، مهارت کاری و …، بستگی دارد. به عنوان مثال اگر شما برای خودتان یک تولیدی لباس راه اندازی کنید، میتوانید از ظریق فروش طرح و ایده خود و یا هزینه دوخت لباس، درآمدی به طور میانگین ۶ میلیون درماه داشته باشید، خوبی این زمینه این است که هرچه کار خود را گسترش بدهید و تعداد کار بیشتری را بپذیرید میتوانید درآمد تا ۵۰ میلیون در ماه هم داشته باشید.

مهارتهای پیدا کردن شغل بعد از فارغ التحصیلی

آینده شغلی رشته طراحی لباس در دنیا

درمورد بازار کار رشته طراحی لباس اول از همه باید به این مورد اشاره کرد که بعد از فارغ‌التحصیل شدن می‌توانید در حوزه آموزش به فعالیت خود ادامه دهید و به تربیت سایر علاقه‌مندان این حوزه بپردازید. اگر هم به حوزه آموزش علاقه‌ای ندارید، می‌توانید وارد صنعت شوید و به عنوان یک طراح فعالیت خود را ادامه دهید. اگر قصد دارید در ایران مشغول به کار شوید، باید بدانید که شرایط نسبتا دشواری پیش روی شماست و گذر از این شرایط مستلزم انگیزه و اشتیاق فراوان است.

چراکه با وجود برندهای خارجی و علاقه مردم به استفاده از آن‌ها، اگر تصمیم دارید به عنوان یک طراح داخلی در این حوزه به فعالیت خود ادامه دهید باید حرفی برای گفتن داشته باشید. همچنین اگر باز هم علاقه‌ای به فعالیت به صورت انفرادی ندارید، می‌توانید با شرکت‌های طراحی، تولید و عرضه پوشاک، کیف و کفش و… همکاری خود را ادامه دهید. به عنوان یک فارغ‌التحصیل می‌توانید با مزون‌ها، شرکت‌های تولید پوشاک، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های آزاد همکاری کنید.

نمونه کار های اخیر

 • بازاریابی محصولات شما در کشورهای عربی

  بازاریابی محصولات شما در کشورهای عربی

 • مترجم عربی در تبریز

  مترجم عربی در تبریز

 • آموزش ارز دیجیتال در تبریز

  آموزش ارز دیجیتال در تبریز

 • آموزش حسابداری در تبریز

  آموزش حسابداری در تبریز

تمام حقوق این سایت متعلق عبدالله امین آبادی می باشد . طراحی شده توسط امین آکادمی

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید